درباره کلینیک آینده

در آينده ما مدعي هستيم كه با تكيه بر جديدترين تكنيك هاي شناختي و توانبخشي و توانمند سازي كودك و با همكاري قويترين و مجرب ترين كادر توانبخشي و روانشناسي در استان البرز و با تكيه بر كار تيمي منسجم و هدفمند، تواناييهاي بالقوه و بالفعل كودك شما را در تمام زمينه هاي حركتي و ذهني و حسي به بالاترين حد اجرا برسانيم. در ديدگاه ما كودك ناتوان وجود ندارد؛ بلکه تفاوت در توانايي و ضعف در ابراز توانمندي هاست كه موجب تفاوت در عملكرد كودكان مي شود. ما وظيفه خودمان ميدانيم كه اين تفاوت ها را به كمترين حد ممكن برسانيم تا بتوانيم قدم بزرگي براي افزايش سطح عملكرد تمام كودكان برداريم. در اين مهم خواستار همكاري خانواده با تيم كلينيك هستيم و به همين دليل بر آنيم تا با افزايش آگاهي خانواده ها در جلسات مشاوره و كارگاه هاي آموزشي و … خانواده را با خود همراه كنيم تا بالاترين نتايج را به دست بياوريم. ما معتقديم هر قدم كوچكي كه امروز در جهت افزايش توانايي كودكان برداريم و يا كوچكترين مهارتي كه به كودكان آموزش بدهيم، قدم بزرگي است در كسب استقلال و موفقيت و سلامت ذهن و روان آنان در آينده. به همين دليل با ارزيابي دقيق تمام جوانب ذهني، رواني و هيجاني و حركتي و حسي كودكان و با برنامه ريزي هدفمند سعي مي كنيم تا كودكانی خوشحال تر و توانمند تر در آينده به جامعه تحويل بدهيم. “دوره كودكي دوره كوتاهي است كه بايد بذر موفقيت در آينده را در آن بكاريم” موفقیت تحقق شعار “عقل سالم در بدن سالم” است و ما در آینده با اعتقاد به اين شعار ميكوشيم كه توانايي هاي روانی، شناختی، جسمي و حسي كودكان را هر چه بيشتر تقويت كنيم تا آنها بتوانند با ذهن سالم تر و پوياتري به آینده قدم بگذارند.

image
image
image
image
image
image

برای آینده فرزندان شما

  • درمان های علمی منطبق بر آخرین استانداردها
  • یکی از اهداف اصلی و مهم در کلینیک آینده، اهمیت کار گروهی بین درمانگران و Team Work است. همکاران ما در کلینیک آینده در گروه های مجازی و در جلسات حضوری در خصوص درمان موثر و ارائه خدمات مطلوب تربه مراجعین به بحث و گفتگو میپردازند.
  • ارزیابی و غربالگری مراجعین با استفاده ازبروزترین تست ها و آزمون ها
  • استفاده از تکنیک های توانبخشی و روانشناسی و آموزشی تایید شده

تیم کلینیک آینده

و کلینیک آینده مفتخر است که با تکیه بر درمانگران و روانشناسان کودک مجرب وبا استفاده از جدیدترین متد های علمی روز دنیا، اختلالات رفتاری، اختلالات رشدی، اختلالات خوردن، افسردگی و سایر مشکلات فرزندان شما را در هر سنی که هستند از کودک گرفته تا نوجوان دبیرستانی را ارزیابی وبه طور موفقیت آمیزدرمان می کند.
Avatar

زهرا امین آبادی

مشاور کودک
Avatar

نازیلا ندایی طوسی

کار درمانگر
Avatar

بهناز رستمی

گفتار درمانگر
Avatar

مبینا قره حسنلو

توانبخشی شناختی
Avatar

مهدیه رئیسی

آموزش ذهنی / رواندرمانگر پویشی
Avatar

فهیمه نجاتی

آموزش ذهنی
Avatar

مژده سلیمانی

مسئول پذیرش